Zuccarin™

  • zmniejsza przyswajanie cukrów
  • wspiera proces odchudzania
  • wyciąg z Morwy Białej  - standaryzowany na 2% DNJ
  • chrom


PRODUKT ROKU 2020 wg. ŚWIATA FARMACJI
w kategorii „Preparaty obniżające poziom cukru” na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród farmaceutów


66,00 zł
Regular Price: 66,00 zł


Obraz
Obraz

WŁAŚĆIWY POZIOM CUKRU

Zuccarin™ zmniejsza wchłanianie przez organizm węglowodanów oraz cukrów. Zawarty w tabletce ekstrakt z liści morwy białej pomaga utrzymać w normie poziom cukru we krwi. Liście morwy białej, zgodnie z tradycją są wykorzystywane w Japonii jako żywność oraz herbata. W celu optymalizacji działania, preparat zawiera chrom, który dodatkowo przyczynia się do utrzymania prawidłowego stężenia cukru, tłuszczów i węglowodanów oraz metabolizmu białka.

Obraz

ZALECANA DZIENNA PORCJA

Stosować 2 razy dziennie 1 tabletkę przed jedzeniem popijając płynem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej, porcji dziennej, tj. 2 tabletek w ciągu dnia. Przeciwskazania: Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom poniżej 12 roku życia oraz kobietom w ciąży lub karmiącym piersią. Nie używać jeśli blister (folia wewnętrzna) jest naruszony lub uszkodzony. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Obraz

MORWA BIALA (Morus alba L.)

Rośnie w umiarkowanych i subtropikalnych regionach Europy, Azji, Afryki i Ameryki. Drzewa osiągają wysokość do 15 metrów. Owoce morwy są bogate w witaminy C i K, żelazo, wapń i białka. Od ponad 750 lat w Japonii pije się herbatę z liści morwy białej po posiłku z powodu jej dobroczynnego wpływu na poziom cukru we krwi. Liczne badania kliniczne potwierdzają, że wyciąg z liści morwy ma dobry wpływ na ustabilizowanie poziomu glukozy we krwi. Zuccarin zawiera standaryzowany na 2 % DNJ wyciąg z liści morwy białej.

DOSTĘPNE

Obraz

60 tabletek

Obraz

120 tabletek

Napisz własną recenzję

WERYFIKACJA

Napisz opinię o produkcie:Zuccarin™
Twoja ocena

DZIENNA PORCJA (2 TABLETKI) ZAWIERA 2 tabletki  % RWS*
Standaryzowany wyciąg z Morwy Białej (Morus alba L.) 800 mg -
Chrom (pikolinian chromu)   13,4 µg  33,5%
*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

ZALECANA DZIENNA PORCJA
Stosować 2 razy dziennie 1 tabletkę przed jedzeniem popijając płynem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżni-cowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej, porcji dziennej, tj 2 tabletek w ciągu dnia. 

Przeciwskazania: Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom poniżej 12 roku życia oraz kobietom w ciąży lub karmiącym piersią. Nie używać jeśli blister (folia wewnętrzna) jest naruszony lub uszkodzony. Przechowywać w miejscu niedo-stępnym dla małych dzieci.

SKŁADNIKI
ekstrakt z liści morwy białej (Morus alba L.) standaryzowany na 2% DNJ (1,5-dideoksy-1,5-imino-D-sorbitol); substancje wypełniające: celuloza mikrokrystalic-zna i fosforan diwapniowy; woda; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; składnik mineralny: chrom (pikolinian chromu); składniki otoczki tabletki: subst. glazu- rująca: hydroksypropylometyloceluloza; substancje wiążące: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i gliceryna. Producent: New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3, 211 43 Malmö, Szwecja dystrybutor w Polsce: New Nordic Healthbrands Polska Sp. z o.o., 

Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS