Czy chcieliby Państwo mieć mocniejsze, gęstsze i piękniejsze włosy?

Teri Hatcher ujawnia dlaczego została nową, ogólnoświatową ambasadorką produktu Hair Volume firmy New Nordic

Dla Teri Hatcher, uznanej hollywoodzkiej aktorki i międzynarodowej ikony stylu, zdrowy, pozytywny styl życia, pozostający w zgodzie z naturą i dobre samopoczucie są kluczem do życiowych sukcesów, tak obecnych jak i przyszłych. Inspiracją do prowadzonego przez nią kanału na You Tube pod nazwą Hatching Change była jej determinacja w dążeniu do zrozumienia co tak naprawdę znaczy żyć zdrowo. Jak mówi Teri: „Po ukończeniu 50 roku życia przychodzi czas refleksji kiedy trzeba dokładnie odpowiedzieć sobie na pytanie czego właściwie chce się od życia i jak to osiągnąć. Nigdy nie opuszcza mnie chęć do działania. Chcę być zawsze silna fizycznie i psychicznie, chcę, aby nigdy nie zabrakło mi motywacji do wybierania najlepszych składników odżywczych. Medytuję i ćwiczę. Staram się to robić regularnie, aby mój organizm był aktywny jeszcze przez długi czas. Dbam o swoje ciało – również o zdrowie swoich włosów.”

Jak przyznaje sama Teri, jej włosy zmieniały się przez te wszystkie lata. „Natura nie obdarzyła mnie wspaniałymi włosami. W młodości kręciły się i miały sterczące kosmyki, których nie mogłam okiełznać. Kiedy byłam w ciąży stały się niespodziewanie ładniejsze i gęstsze, z kolei po urodzeniu córki znowu się przerzedziły, a w okresie przed menopauzą ich stan pogorszył się jeszcze bardziej. Chociaż wydają się teraz wyglądać lepiej, czuję, że właśnie nadszedł idealny moment, aby zaufać odpowiedniemu suplementowi diety, którego korzystne działanie wzmocni moje włosy. Dlatego byłam tak bardzo podekscytowana kiedy zaproponowano mi, abym została ambasadorką produktu Hair VolumeTM firmy New Nordic.”

 

Widoczne efekty stosowania Hair VolumeTM firmy New Nordic
Jak mówi Teri: „Stosuję ten preparat każdego dnia zaledwie od sześciu miesięcy i chociaż wydaje się to za krótko, aby zobaczyć jakieś efekty, muszę przyznać, że widzę różnicę. Moje włosy są naprawdę gęstsze. Uważam również, że sama świadomość, aby wziąć suplement raz dziennie sprawia, że przypominam sobie o obowiązku dbania nie tylko o swoje włosy. Regularne stosowanie Hair VolumeTM firmy New Nordic jest dla mnie sygnałem do tego, aby zdrowo jeść, spać i dbać o aktywność fizyczną. To działa jak katalizator, który wymusza zdrowy tryb życia i doskonale urozmaica moją codzienną rutynę na wiele sposobów.’’

 

W zgodzie z naturą
Teri dodaje: „ Choć nie jestem lekarzem, ani ekspertem w dziedzinie włosów, to uważam, że każdy powinien się upewnić, czy otrzymuje składniki odżywcze dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. Bardzo ważny jest dla mnie naturalny skład preparatu Hair VolumeTM firmy New Nordic. Używam również dobrego szamponu i odżywki, a nawet szczotek, które są przyjazne moim włosom. Staram się, w miarę możliwości, stosować wyłącznie naturalne produkty do włosów, a kiedy potrzebna jest stylizacja, spryskuję włosy preparatem chroniącym je przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. Po ukończeniu 50 roku życia należy skonsultować się z lekarzem i sprawdzić poziom hormonów, a także upewnić się, że nasz organizm otrzymuje właściwe składniki odżywcze. Hair VolumeTM firmy New Nordic może więc również być doskonałym uzupełnieniem Waszej codziennej rutyny.

 

Mieć styl
Sława oznacza, że Teri często pojawia się publicznie, nic więc dziwnego, że ważne jest dla niej, aby jej włosy zawsze wyglądały dobrze. „Zanim pojawię się na czerwonym dywanie moimi włosami zajmują się styliści. Praca z nimi to prawdziwa przyjemność i dobra zabawa. Kiedy chcę wyglądać seksownie i naturalnie najczęściej proszę o włosy delikatnie kręcone, albo tylko lekko pofalowane. Dobrze się bawię zmieniając fryzury. Jednak utrzymanie włosów w dobrej kondycji to zupełnie co innego. Do tej pory uważałam, że każdy dzień może się okazać dla moich włosów katastrofą. Wierzę jednak, że piękno włosów pochodzi z wewnątrz, dlatego też polecam Hair VolumeTM firmy New Nordic,’’

 

Hair VolumeTM firmy New Nordic
Problem wypadania włosów dotyczy aż 50% kobiet i jest spowodowany stresem, zaburzeniami żywienia i schorzeniami skóry głowy, nadużywaniem produktów do stylizacji, zabiegami przedłużania włosów, zmianami w okresie połogu, a nawet czynnikami genetycznymi. Wypadanie włosów podważa naszą pewność siebie i powoduje niepotrzebny stres i niepokój. Aby temu zapobiec, firma New Nordic stworzyła Hair VolumeTM, suplement diety, który pomaga zachować zdrowe włosy, zwiększa ich objętość i sprawia, że stają się piękniejsze, co zostało potwierdzone w badaniach. Produkt dostarcza również naturalnych składników odżywczych nie tylko włosom, ale też paznokciom i skórze.

Preparat w postaci tabletek opiera się na unikalnej szwedzkiej formule z aminokwasami, krzemionką i witaminami, dzięki której niezbędne składniki odżywcze docierają do mieszków włosowych, skóry i paznokci. To pierwsze unikalne tabletki z naturalnym wyciągiem z jabłka, który zawiera naturalną proantocyjanidynę. Tabletki odżywiają również cebulki włosowe. Biotyna i kwas pantotenowy są ważnymi witaminami z grupy B, które odpowiadają za metabolizm zachodzący w mieszkach włosowych i tkance skórnej, a także za zdrowe włosy, skórę i paznokcie. Proso jest bezglutenowym zbożem zawierającym naturalną miliacynę. Krzemionka, będąca naturalnym minerałem, jest niezbędnym składnikiem dla skóry i paznokci. Aminokwas L-cysteina wchodzi w skład keratyny, białka będącego głównym budulcem włosów, dzięki któremu włosy są zdrowe, mocne i elastyczne.

Copyright © 2017 New Nordic SP Z.O.O