Skin Care™ Hialuron Shot

  • Kolagen - skóra piękna od wewnątrz
  • Witamina C pomaga w produkcji kolagenu i zapewnienia prawidłowe funkcjonowanie skóry.
  • Rokitnik zwyczajny zapewnia utrzymanie zdrowej skóry od wewnątrz.
 
Produkt z datą przydatności 31.12.2023

70,00 zł
Regular Price: 70,00 zł


Obraz

SKIN CARE™ HIALURON SHOT Z NATURALNYM AROMATEM ROKITNIKA ZWYCZAJNEGO.

Skin Care™ Hialuron Shot w postaci płynu może być przyjmowany niezależnie lub jako dodatek do Skin Care™ Wypełniacz Kolagenowy, jako naturalna część codziennych, rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych.


 

Obraz

ZALECANA DZIENNA PORCJA

Przyjmować 1 porcję dziennie przez minimum 30 dni. Wstrząsnąć przed użyciem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Ostrzeżenia: Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia. Nie należy używać jeśli opakowanie produktu jest uszkodzone. Przechowywać w sposób niedostępny
dla małych dzieci. Uwaga: Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży, karmiących piersią, uczulonych na którykolwiek składnik preparatu bez konsultacji ze specjalistą.

Obraz

DOSTĘPNE

Obraz

10 porcji 15 ml = 150 ml

Napisz własną recenzję

WERYFIKACJA

Napisz opinię o produkcie:Skin Care™ Hialuron Shot
Twoja ocena

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W DZIENNEJ PORCJI  
 
Zawartość 1 porcja %RWS*
Kwas Hialuronowy 40 mg -
Hydrolizowany kolagen 3,3 mg -
Ekstrakt z rokitnika zwyczajnego (Hippophaë rhamnoides L.) 500 mg  
Ekstrakt z nagietka (Tagetes erecta L.) 300 mg -
Witamina C 40 mg 50*
RI = Referenceindtag /- = RI% referenceværdi ikke fastlagt    

 

 

 

 

 

 

 

ZALECANA DZIENNA PORCJA
Przyjmować 1 porcję dziennie przez minimum 30 dni. Wstrząsnąć przed użyciem. Suplementy diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Ostrzeżenia: Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia. Nie należy używać jeśli opakowanie produktu jest uszkodzone. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Uwaga: Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży, karmiących piersią,  uczulonych na którykolwiek składnik preparatu bez konsultacji ze specjalistą.

SKŁADNIKI
Woda; cukier; ekstrakt z rokitnika zwyczajnego (Hippophaë rhamnoides L.); ekstrakt z nagietka (Tagetes erecta L.); hialuronian sodu; witamina C: L-askorbinian potasu; substancja konserwująca: sorbinian potasu; polisacharydy (6,7mg); hydrolizowany kolagen.

Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS