Skin Care™ Wypełniacz kolagenowy

  • Pomaga zachować mocną i zdrową skórę
  • Wygładza zmarszczki
  • Aktywizuje komórki skóry odpowiedzialne za produkcję kolagenu

Skład:

  • Ekstrakt z owoców granatu, alg, pomidora, pieprzu czarnego i pszenicy
  • Kolagen pochodzenia morskiego
  • Witamina C

Dawkowanie:

  • 2 tabletki dziennie

66,00 zł
Regular Price: 66,00 zł


Obraz
Obraz

PIĘKNO OD WEWNĄTRZ

Skin Care Wypełniacz Kolagenowy skutecznie pomaga dojrzałej skórze, która utraciła elastyczność, jest pomarszczona oraz sucha. Wiele kremów przeciwzmarszczkowych działa powierzchownie, jak kosmetyk. Skin Care działa od wewnątrz na strukturę wszystkich warstw skóry, zapewniając jej zdrowy i piękny wygląd. Zawarty w nim kolagen dociera do skóry właściwej i w jej warstwach, w połączeniu z elastycznymi włóknami, tworzy nawilżającą i elastyczną strukturę zapewniającą piękny wygląd skóry. Ponadto produkt zawiera połączone ekstrakty z owoców granatu, pomidora, naturalnej astaksantyny oraz witaminę C, która chroni komórki przed stresem oksydacyjnym i wspiera produkcję kolagenu.

Obraz

ZALECANA DZIENNA PORCJA

4 tabletki dziennie popijając szklanką wody, przez okres 8 tygodni, przyjmując dwie tabletki rano i dwie wieczorem. Następnie  porcję można zmniejszyć do dwóch tabletek 2 tabletek dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Uwaga: kobiety w ciąży, karmiące piersią lub alergicy powinni zasięgnąć porady lekarza przed zastosowaniem preparatu. Ostrzeżenie: produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia. Nie stosować produktu jeśli blister foliowy uległ uszkodzeniu lub został naruszony. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt zawiera składniki otrzymane z ryb.


Obraz

ALGI (Haematococcus pluvialis Flotow)

Morskie algi zawierają astaksantynę - wytwarzany przez algi antyoksydant.


GRANAT (Punica granatum L.)

Granat pochodzi z zachodniej części Himalajów. Owoce granatu zawierają liczne, naturalne składniki, mające korzystny wpływ na skórę oraz cały organizm. Są one jednym z głównych źródeł kwasu elagowego redukującego zmarszczki i poprawiającego elastyczność skóry.

POMIDOR (Lycopersikum aesculentumL.)

Pomidory są naturalnie bogate w likopen – bardzo silny antyoksydant.

DOSTĘPNE

Obraz

60 tabletek

Obraz
  • Skin Care™ nie zawiera glutenu i jest bezpieczny dla osób z nietolerancją glutenu, celiakią lub chorobą autoimmunologiczną.

Napisz własną recenzję

WERYFIKACJA

Napisz opinię o produkcie:Skin Care™ Wypełniacz kolagenowy
Twoja ocena

Zawartośc w dziennej porcji 2 tabletek
      2 tabl      %RWS*
Kolagen (pochodzenia morskiego) 200 mg -
Ekstrakt z owoców granatu (Punica Granatum L.)    
standaryzowany na 40% zawartości kwasu elagowego 134 mg -
Ekstrakt z alg (Haematococcus pluvialis, Flotou.)    
standaryzowany na 2% zawartości astaksantyny 68 mg -
Ekstrakt z pomidora (Lycopersicum esculentum L.)    
standaryzowany na 1% zawartości likopenu 60 mg -
Ekstrakt z pszenicy (Triticum aestivum L.) zawierający 10 % ceramidów 4 mg -
Witamina C 54 mg 66
*RWS oznacza Referencyjne Wartości Spożycia, „–„ oznacza brak ustalonej wartości RWS     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZALECANA DZIENNA PORCJA
2 tabletki popijając szklanką wody. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zr.żnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Uwaga: Nie stosować w czasie ciąży. Kobiety karmiące piersią lub alergicy powinni zasięgnąć porady specjalisty przed zastosowaniem preparatu. Ostrzeżenie: produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia. Nie stosować produktu jeśli blister foliowy uległ uszkodzeniu lub został naruszony. Przechowywać w spos.b niedostępny dla małych dzieci. Produkt zawiera składniki pochodzenia rybiego.

 

SKŁADNIKI 
kolagen, ekstrakt z owoców granatu (Punica Granatum L.), ekstrakt z alg morskich (Haematococcus pluvialis, Flotou.), ekstrakt z pomidora (Lycopersicum esculentum L.), witamina C (kwas L-askorbinowy), ekstrakt z pieprzu czarnego (Piper nigrum L.), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), powłoka tabletki (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, hydroksypropylometyloceluloza), substancja glazurująca (talk), emulgator (karboksymetyloceluloza sodowa usieciowana), barwniki (karmel prosty naturalny, suszony sok z buraka), substancja przeciwzbrylający (dwutlenek krzemu). 

Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS