Hair Volume™

  • wzmacnia włosy, skórę i paznokcie
  • zapobiega wypadaniu włosów i zwiększa ich objętość

Skład:

  • wyciągi: z jabłka, prosa i skrzypu polnego
  • biotyna, L-cystenina, L-metionina, krzemionka
  • kwas pantotenowy, cynk, miedź

Dawkowanie:

  • 1 tabletka dziennie
Cena

57,00 zł

Obraz
Obraz
Obraz

Czy chcieliby Państwo mieć mocniejsze, gęstsze i piękniejsze włosy?

Teri Hatcher ujawnia dlaczego została nową, ogólnoświatową ambasadorką produktu Hair Volume firmy New Nordic

Dla Teri Hatcher, uznanej hollywoodzkiej aktorki i międzynarodowej ikony stylu, zdrowy, pozytywny styl życia, pozostający w zgodzie z naturą i dobre samopoczucie są kluczem do życiowych sukcesów, tak obecnych jak i przyszłych. Inspiracją do prowadzonego przez nią kanału na You Tube pod nazwą Hatching Change była jej determinacja w dążeniu do zrozumienia co tak naprawdę znaczy żyć zdrowo. Jak mówi Teri: „Po ukończeniu 50 roku życia przychodzi czas refleksji kiedy trzeba dokładnie odpowiedzieć sobie na pytanie czego właściwie chce się od życia i jak to osiągnąć. Nigdy nie opuszcza mnie chęć do działania. Chcę być zawsze silna fizycznie i psychicznie, chcę, aby nigdy nie zabrakło mi motywacji do wybierania najlepszych składników odżywczych. Medytuję i ćwiczę. Staram się to robić regularnie, aby mój organizm był aktywny jeszcze przez długi czas. Dbam o swoje ciało – również o zdrowie swoich włosów.”

Przeczytaj cały wywiad z Teri.

Obraz

Obraz
Obraz

WŁOSY, PAZNOKCIE I SKÓRA

Hair VolumeTM poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci. Hair Volume odżywia komórki włosów od wewnątrz, dostarczając składniki odżywcze skórze głowy i mieszkom włosowym. Duża ilość korzystnych składników pomaga zwiększyć objętość, wspiera wzrost i zapobiega wypadaniu włosów. Preparat zawiera wyciąg z jabłka, skrzyp bogaty w krzemionkę, proso oraz miedź, która zapewnia prawidłowy wzrost i kolor włosów. Składniki odżywcze tj. biotyna, kwas pantotenowy oraz cynk, wspomagają utrzymanie zdrowych włosów, skóry i paznokci. Miedź dodatkowo wspomaga utrzymanie właściwego koloru włosów. Opracowany i produkowany w Skandynawii.

Obraz

ZALECANA DZIENNA PORCJA

1 tabletka dziennie w trakcie posiłku, popijając szklanką wody. Dla uzyskania najlepszych rezultatów kontynuować stosowanie przez co najmniej 3 miesiące. Suplement nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz dzieci poniżej 12 roku życia bez konsultacji ze specjalistą. 

Obraz

WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA

  • W okresach wypadania włosów i ich słabego wzrostu, spowodowanych niewłaściwym odżywianiem i stresem.
  • Po menopauzie, w odpowiedzi na zmiany hormonalne.
  • Jeśli chcesz zapewnić swoim włosom najlepsze składniki odżywcze, aby zyskały piękny wygląd.
Obraz

JABŁKO (Malus domestica Borkh.)
Wyciąg z owoców jabłka w tabletce zawiera naturalną roślinną procyjanidynę B2. Wybrane owoce są suszone,  a następnie ekstrahuje się z nich pożądane substancje, co daje gwarancję najwyższej jakości produktu.

PROSO ZWYCZAJNE (Panicum miliaceum L.)
Proso to pochodzący z Chin gatunek bezglutenowego zboża. Ta jednoroczna roślina osiąga wysokość do 120 cm. Proso jest bardzo wytrzymałe i niewymagające jeśli chodzi o miejsce, w którym rośnie.

SKRZYP POLNY (Equisetum arvense L.)
Skrzyp polny to jedno z najbogatszych roślinnych źródeł krzemionki. Skrzyp nazywany jest również „żywą skamieniałością’’. Roślina jest doskonale przystosowana do trudnych warunków środowiska, w którym występuje.

DOSTĘPNE

Obraz

30 tabletek

Obraz

90 tabletek

Obraz

Hair Volume™  nie zawiera glutenu,

Obraz

Hair Volume™  nie zawiera nabiału


Napisz własną recenzję

WERYFIKACJA

Napisz opinię o produkcie:Hair Volume™
Twoja ocena

SKŁADNIKI ODŻYWCZE W DZIENNEJ PORCJI – 1 TABLETKA
Dzienna porcja zawiera 1 tabletka  % RWS* 
Wyciąg z jabłka (owocu) (Malus domestica Borkh.) 5:1 300 mg
Wyciąg z prosa (Panicum Miliaceum L.) 5:1 250 mg
Wyciąg ze skrzypu polnego (Equisetum arvense L.) 200 mg
w tym krzemionka 14 mg
L-cysteina 60 mg
L-metionina 50 mg
Biotyna 475 μg 950
Kwas pantotenowy 30 mg 500
Cynk 10 mg 100
Miedź 1000 μg 100
*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

ZALECANA DZIENNA PORCJA
Przyjmować 1 tabletkę dziennie w trakcie posiłku, popijając wodą. Dla uzyskania najlepszych rezultatów kontynuować stosowanie przez co najmniej 3 miesiące. Suplement nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz dzieci poniżej 12 roku życia bez konsultacji ze specjalistą.

SKŁADNIKI
Wyciąg z owoców jabłka (Malus domestica, Borkh), wyciąg z prosa (Panicum miliaceum L.), wyciąg ze skrzypu polnego (Equisetum arvense L.) zawierający krzemionkę, L-cysteina (chlorowodorek bezwodny), L-metionina, kwas pantotenowy (d-pantoteinian wapnia), cynk (tlenek cynku), miedź (siarczan miedzi), biotyna (d-biotyna), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające: karboksymetyloceluloza i dwutlenek krzemu; składniki otoczki tabletki: substancja wiążąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja glazurująca:

hydroksypropylometyloceluloza.

Copyright © 2017 New Nordic SP Z.O.O