Hair Volume™ Żelki

  • Suplement Diety
  • Wyciągi z jabłka, skrzypu, prosa
  • Biotyna, cynk
  • Suplement diety
  • 60 żelek o jabłkowym smaku

65,00 zł


Obraz
Obraz

HAIR VOLUME™
Hair Volume ™ żelki zawiera ekstrakty z jabłoni, prosa i skrzypu polnego oraz biotynę i cynk. Żelki dostarczają składniki odżywcze do skóry i do mieszków włosowych, gdzie rozwijają się nowe komórki i tworzą włosy. Zawartość biotyny i cynku pomaga utrzymać zdrowe włosy i skórę. Cynk pomaga również utrzymać zdrowe paznokcie.

 

JABŁKO
Wyciąg z owoców jabłka zawarty w żelkach jest otrzymywany w procesie naturalnego selekcjonowania i przetwarzania świeżych jabłek. Otrzymana w ten sposób miazga jest suszona i ekstrahowana na drodze wymywania obojętnej celulozy, w wyniku czego następuje koncentracja pożytecznych składników roślinnych.


Obraz

ZALECANA DZIENNA PORCJA

Przyjmować 2 żelki dziennie w trakcie posiłku. Dla uzyskania najlepszych rezultatów kontynuować stosowanie przez co najmniej 3 miesiące. Suplement nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży, karmiących piersią,  uczulonych na którykolwiek składnik preparatu oraz dzieci poniżej 12 roku życia bez konsultacji ze specjalistą.

Obraz

JABŁKO (Malus domestica Borkh.)

Wyciąg z owoców jabłka w żelkach zawiera naturalną roślinną procyjanidynę B2. Wybrane owoce są suszone, a następnie ekstrahuje się z nich pożądane substancje, co daje gwarancję najwyższej jakości produktu.

PROSO ZWYCZAJNE (Panicum miliaceum L.)
Proso to pochodzący z Chin gatunek bezglutenowego zboża. Ta jednoroczna roślina osiąga wysokość do 120 cm. Proso jest bardzo wytrzymałe i niewymagające jeśli chodzi o miejsce, w którym rośnie.

SKRZYP POLNY (Equisetum arvense L.)
Skrzyp polny to jedno z najbogatszych roślinnych źródeł krzemionki. Skrzyp nazywany jest również „żywą skamieniałością’’. Roślina jest doskonale przystosowana do trudnych warunków środowiska, w którym występuje.

DOSTĘPNE

Obraz

60 Żelek

Napisz własną recenzję

WERYFIKACJA

Napisz opinię o produkcie:Hair Volume™ Żelki
Twoja ocena

ZAWARTOŚĆ W DZIENNEJ PORCJI Maksymalna porcja dzienna
2 żelki
% RWS*
Ekstrakt z jabłka (owocu) (Malus domestica Borkh.) 5:1 150 mg  
Ekstrakt z prosa (Panicum Miliaceum L.) 5:1 125 mg  
Ekstrakt ze skrzypu (Equisetum arvense L.) 100 mg  
Zawierający krzemionkę 7 mg  
Cynk 2,5 mg 25
Biotyna 475 μg 950
*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia    

 

ZALECANA DZIENNA PORCJA
Przyjmować 2 żelki dziennie w trakcie posiłku. Dla uzyskania najlepszych rezultatów kontynuować stosowanie przez co najmniej 3 miesiące. Suplement nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży, karmiących piersią, uczulonych na którykolwiek składnik preparatu oraz dzieci poniżej 12 roku życia bez konsultacji ze specjalistą.

SKŁADNIKI
syrop glukozowy; cukier; substancja żelująca: żelatyna wołowa; woda; ekstrakt z jabłka (Malus domestica Borkh.); koncentrat soku z jabłka; ekstrakt z prosa (Panicum miliaceum L.); ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense L.); regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja zagęszczająca: agar; naturalny aromat jabłkowy; naturalny barwnik: czerwona rzodkiewka; cynk: cytrynian cynku; D-biotyna.

Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS