Rocznicowe opakowanie: Hair Volume™ (90+15 tabl.)

Z okazji 10 lat sprzedaży marki Hair Volume oferujemy Państwu opakowanie promocyjne Hair Volume 90 tab + 15 tabletek gratis - dostępne do wyczerpania zapasów

  • Wzmacnia włosy, skórę i paznokcie
  • Biotyna i cynk pomaga w utrzymaniu zdrowych włosów i ich prawidłowego wzrostu
  • Rocznicowe opakowanie: 90 + 15 tabletek.

150,00 zł


Obraz

Rok 2021 jest wyjątkowy dla firmy New Nordic™ ponieważ dokładnie 10 lat temu nasza firma wprowadziła na rynek wielokrotnie nagradzany preparat Hair Volume™. Ten innowacyjny i testowany klinicznie suplement diety odżywia komórki włosów od wewnątrz, wspiera wzrost i zapobiega ich wypadaniu. Nasz produkt Hair Volume™ jest sprzedawany w ponad 30 krajach na całym świecie.

Obraz

PIERWSZY KROK
NAPRAW WŁOSY OD WEWNĄTRZ

Pierwszym krokiem, który jest najważniejszy ze wszystkich, jest skupienie się na odżywieniu włosów od wewnątrz. Ten krok jest niestety często pomijany i niedoceniany. Niezwykle ważne jest, aby upewnić się, że mieszki włosowe otrzymują składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego wzrostu włosów.

NA CAŁYM ŚWIECIE
WIELOKROTNIE NAGRADZANA
TABLETKA

Hair Volume™ poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci. To wiodący, wielokrotnie nagradzany produkt na rynku skandynawskim, coraz bardziej popularny również w Polsce. Hair Volume™ ma dużą grupę wiernych klientów na całym świecie.

Obraz

NAJNOWSZE NAGRODY

Obraz

WZMACNIA WŁOSY,
SKÓRĘ I PAZNOKCIE

Hair Volume™ to sprawdzony klinicznie suplement diety w tabletkach, który zapewnia widocznie mocniejsze, piękniejsze i bardziej lśniące włosy. Hair Volume™ bazuje na ekstrakcie z jabłek w połączeniu z prosem, skrzypem, aminokwasami, biotyną, cynkiem i miedzią. Tabletki Hair Volume™ dostarczają składników odżywczych skórze głowy i mieszkom włosowym. Zawartość cynku i biotyny pomaga w utrzymaniu zdrowych włosów i skóry. Miedź zapewnia prawidłową pigmentację włosów. Cynk przyczynia się również do utrzymania zdrowych paznokci.

Obraz
Obraz

ZALECANA DZIENNA PORCJA

1 tabletka dziennie w trakcie posiłku, popijając szklanką wody. Dla uzyskania najlepszych rezultatów kontynuować stosowanie przez co najmniej 3 miesiące. Suplement nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz dzieci poniżej 12 roku życia bez konsultacji ze specjalistą.

Obraz

JABŁKO
MALUS DOMESTICA BORKH

Wyciąg z owoców jabłka w tabletce zawiera naturalną roślinną procyjanidynę B2. Wybrane owoce są suszone, a następnie ekstrahuje się z nich pożądane substancje, co daje gwarancję najwyższej jakości produktu.

Napisz własną recenzję

WERYFIKACJA

Napisz opinię o produkcie:Rocznicowe opakowanie: Hair Volume™ (90+15 tabl.)
Twoja ocena

SKŁADNIKI ODŻYWCZE W DZIENNEJ PORCJI – 1 TABLETKA
Dzienna porcja zawiera 1 tabletka  % RWS* 
Wyciąg z jabłka (owocu) (Malus domestica Borkh.) 5:1 300 mg
Wyciąg z prosa (Panicum Miliaceum L.) 5:1 250 mg
Wyciąg ze skrzypu polnego (Equisetum arvense L.) 200 mg
w tym krzemionka 14 mg
L-cysteina 60 mg
L-metionina 50 mg
Biotyna 475 μg 950
Kwas pantotenowy 30 mg 500
Cynk 10 mg 100
Miedź 1000 μg 100
*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

ZALECANA DZIENNA PORCJA
Przyjmować 1 tabletkę dziennie w trakcie posiłku, popijając wodą. Dla uzyskania najlepszych rezultatów kontynuować stosowanie przez co najmniej 3 miesiące. Suplement nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz dzieci poniżej 12 roku życia bez konsultacji ze specjalistą.

SKŁADNIKI
Wyciąg z owoców jabłka (Malus domestica, Borkh), wyciąg z prosa (Panicum miliaceum L.), wyciąg ze skrzypu polnego (Equisetum arvense L.) zawierający krzemionkę, L-cysteina (chlorowodorek bezwodny), L-metionina, kwas pantotenowy (d-pantoteinian wapnia), cynk (tlenek cynku), miedź (siarczan miedzi), biotyna (d-biotyna), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające: karboksymetyloceluloza i dwutlenek krzemu; składniki otoczki tabletki: substancja wiążąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja glazurująca:

Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS