Blue Berry™ plus

  • pomaga utrzymywać zdrowe oczy i dobry wzrok

Skład:

  • wyciągi: z czarnej borówki, ze świetlika i aksamitki standaryzowany na 10 % = 10 mg luteiny 
  • witamina A, cynk i miedź

Dawkowanie:

  • 2 tabletki dziennie


Produkt Roku 2022 wg. Świata farmacji
w kategorii „Preparaty na zdrowe oczy – doustne”
nagrodzony na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród farmaceutów


68,00 zł
Regular Price: 68,00 zł


Obraz
Obraz

Zdrowe oczy i witalność

Oryginalny szwedzki suplement diety Blue Berry Plus pomaga dbać o Twoje oczy i wspiera witalność. Innowacyjne działanie preparatu opiera się na aktywności jego składników ziołowych:  biologicznie aktywnego wyciągu z czarnej borówki, standaryzowanej na 10% naturalnej luteiny zawartej w wyciągu z aksamitki, dodatkowo wspierającego działanie wyciągu ze świetlika oraz zawartości cynku i miedzi.

Obraz

ZALECANA DZIENNA PORC JA

2 tabletki dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Przeciwskazania: Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom poniżej 12 roku życia oraz kobietom w ciąży lub karmiącym piersią. Nie używać jeśli blister (folia wewnętrzna) jest naruszona lub uszkodzona.

Obraz

WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA

  • Jeśli chcesz, by twoje oczy były zdrowe przez długie lata.
  • Jeśli chcesz korzystać z dobroczynnego działania zdrowej żywności. Blue Berry Plus to naturalny suplement diety z wyciągiem z czarnej borówki, pomagający zachować zdrowe oczy.
  • Jeśli zauważysz zmiany w sposobie widzenia i chcesz im przeciwdziałać.
Obraz

BORÓWKA CZARNA (Vaccinium myrtillus L.)

Vaccinium myrtillus to gatunek borówki rosnący w Europie Północnej. Jest jedną z najczęściej spotykanych dzikich roślin w Szwecji. Wyciąg zastosowany w tabletkach uzyskuje się z borówek dziko rosnących – mniejszych niż gatunki uprawne jednak cenionych ze względu na ich intensywny kolor i wartości odżywcze.

ŚWIETLIK (Euphrasia officinalis L.)

Świetlik -  występuje na całym obszarze Europy, w Polsce jest rośliną pospolitą. Jej drobne  białe lub liliowe kwiaty, które kontrastują z ciemną zielenią liści wyglądają jak świetliki. Wyciąg ze świetlika jest wyjątkowo przyjazny dla skóry wokół oczu. Działa przeciwzapalnie, likwiduje obrzęki, rozjaśnia także cienie pod oczami i nawilża naskórek przywracając mu jędrność i elastyczność.

ŚWIETLIK (Euphrasia officinalis L.)

Świetlik to roślina jednoroczna o naprzeciwległych, ząbkowanych liściach oraz białych lub liliowych kwiatach, z ciemniejszymi paskami i żółtymi plamkami. Osiąga wysokość 5 - 40 cm. W Blue Berry Plus używamy najwyższej jakości wyciągu ze świetlika.


 

DOSTĘPNE OPAKOWANIA

Obraz

60 tabletek

Obraz

120 tabletek

Obraz
Obraz
Obraz
  • Blue Berry™ nie zawiera glutenu, jest bezpieczny dla osób z nietolerancją glutenu, celiakią lub chorobą autoimmunologiczną.
  • Blue Berry™ nie zawiera nabiału, jest bezpieczny dla osób z nietolerancją laktozy lub alergią na produkty mleczne.
  • Blue Berry™ nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego.

Napisz własną recenzję

WERYFIKACJA

Napisz opinię o produkcie:Blue Berry™ plus
Twoja ocena

DZIENNA PORCJA (2 TABLETKI) ZAWIERA 2 tabletki  % RWS*
Wyciąg z czarnej borowki (Vaccinium myrtillus L.) 400 mg
Wyciąg ze świetlika (Euphrasia officinalis L.) 200 mg
Wyciąg z aksamitki (Tagetes erectaL.) 
standaryzowany na 10% luteiny = 10 mg luteiny
100 mg
Witamina A (octan retinylu)
Cynk (tlenek cynku) 
Miedź (siarczan miedzi)
402  μg
10 mg
1 mg
50,25%
100%
100%
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

ZALECANA DWIENNA PORCJA
2 tabletki dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zr.żnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Przeciwskazania: Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom poniżej 12 roku życia oraz kobietom w ciąży lub karmiącym piersią. Nie używać jeśli blister (folia wewnętrzna) jest naruszony lub uszkodzony. Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

SKŁADNIKI
wyciągi roślinne: z czarnej bor.wki (Vaccinium myrtillus L.); ze świetlika (Euphrasi officinalis L.); z aksamitki (Tagetes erecta L.) standaryzowany na zawartość 10% luteiny; cynk (tlenek cynku); miedź (siarczan miedzi (II)); witamina A (octan retinylu); subst. wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; subst. przeciwzbrylająca: karboksymetyloceluloza; składniki otoczki tabletki: subst. glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; subst. wiążąca: sole magnezowe kwas.w tłuszczowych; subst. przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Producent: New Nordic Healthbrands AB, S.dra F.rstadsgatan 3, 211 43 Malm., Szwecja Dystrybutor w Polsce: New Nordic Healthbrands, Polska Sp. z o.o., ul. Chłodna 51, 00 - 867 Warszawa.


Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS