BioDrain®

  • wspiera proces odchudzania
  • oczyszcza organizm z toksyn

Skład:

  • inulina z korzenia cykorii
  • błonnik z miąższu owoców cytrusowych
  • wyciągi: z pokrzywy zwyczajnej, owoców gorzkiej pomarańczy, selera zwyczajnego, nasion babki płesznika, mniszka lekarskiego, tymianku pospolitego

Dawkowanie:

  • od 2 do 6 tabletek dziennie

Produkt Roku 2022 wg. Świata farmacji
w kategorii „Preparaty na odchudzanie”
nagrodzony na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród farmaceutów

68,00 zł
Regular Price: 68,00 zł


Obraz
Obraz

BioDrain®

BioDrain® to oryginalny, skandynawski, ziołowy suplement diety, stymulujący wewnętrzne oczyszczanie organizmu oraz usuwanie nagromadzonych toksyn. Oparta na szwedzkiej tradycji kompozycja ziół i minerałów, wspiera rozkład tłuszczu w układzie pokarmowym, pobudza i stymuluje wydzielanie soku żołądkowego oraz substancji pomocnych w trawieniu. BioDrain® jest liderem na rynku skandynawskim wśród suplementów oczyszczających organizm.

Obraz

SPOSÓBS UŻYCIA
Dorośli: doustnie 2 tabletki 3 razy dziennie w trakcie posiłków, popijając dużą szklanką wody, przez okres co najmniej dwóch tygodni. Zalecane jest stosowanie preparatu BioDrain przez kolejne 2-4 tygodni.  Po tym okresie proponujemy dalsze kontynuowanie stosowania preparatu poprzez przyjmowanie 2 tabletek codziennie rano, popijając szklanką wody. Przypominamy o piciu dużych ilości wody – nie mniej niż 1 litr dziennie, optymalnie 1,5-2 litry na dobę. Najlepiej stosować wodę mineralną.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Przeciwwskazania:Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom oraz kobietom w ciąży lub karmiącym piersią.Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżicowanej diety

Obraz

KARCZOCH  (Cynara scolymus L.)

Karczoch - jest jedną z najstarszych roślin uprawianych na ziemi, znaną w krajach śródziemnomorskich od ponad 2000 lat. Karczoch jest  źródłem flawonoidów (luteolin, apigenin).

MNISZEK LEKARSKI  (Taraxacum offininale Web.)

Mniszek lekarski -  to powszechnie występująca roślina, zawierająca pożyteczne składnik. Jest on bogaty w witaminę A i jest źródłem witaminy C.

DOSTĘPNE

Obraz

60 tabletek

Obraz

120 tabletek

Obraz
Obraz
Obraz
  • Bio Drain® nie zawiera glutenu, 
  • Bio Drain® nie zawiera nabiału, 
  • Bio Drain® nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego.

Napisz własną recenzję

WERYFIKACJA

Napisz opinię o produkcie:BioDrain®
Twoja ocena

Zawarto ść w dziennej porcji  2 tabletki

6 tabletek

maksymalna

Inulina z korzenia cykorii
(Cichorium intybus L.)
600 mg 1,80 g
Wyciąg ze szparaga lekarskiego 
(Asparagus officinalis)
170 mg 510 mg
Wyciąg z pokrzywy zwyczajnej 
(Urtica dioica)
160 mg 480 mg
Wyciąg z owoc.w gorzkiejpomarańczy 
(Citrus aurantium L.)
standaryzowany na 35%
flawonoidów
160 mg 480 mg
Wyciąg z selera zwyczajnego
(Apium graveolens)
110 mg 330 mg
Błonnik psylium z nasion babkipłesznika 
(Plantago psyllium L.)
100 mg 300 mg
Wyciąg z mniszka lekarskiego
(Taraxacum officinalis Web.)
100 mg 300 mg
Wyciąg z tymianku pospolitego
(Thymus vulgaris L.)
standaryzowany na 5%
cynaryny
42 mg 126 mg
Wyciąg z karczocha zwyczajnego
(Cynara scolymus L.)
29,6 mg 88,8 mg

Składniki 
Inulina z korzenia cykorii; (Cichorium intybus L.); wyciąg ze szparaga lekarskiego (Asparagus officinalis); 
wyciąg z pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica); wyciąg z owoc.w gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.) standaryzowany na 35% flawonoid.w; wyciąg z selera zwyczajnego (Apium graveolens); błonnik psylium z nasion babki płesznika (Plantago psyllium L.); wyciąg z mniszka lekarskiego (Taraxacum officinalis Web.); wyciąg z tymianku pospolitego (Thymus vulgaris L.) standaryzowany na 5% cynaryny; wyciąg z karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus L.); substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; stabilizator: s.l sodowa hydroksymetylocelulozy; substancja spulchniająca: fosforan diwapniowy; stabilizator: sole magnezowe kwas.w tłuszczowych; substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Zalecana dzienna porcja
dorośli - doustnie 2 tabletki 3 razy dziennie w trakcie posiłk.w, popijając dużą ilością wody, przez okres co najmniej dw.ch tygodni. Zalecane jest stosowanie preparatu BioDrain przez kolejne 2-4 tygodni. Po tym okresie proponujemy kontynuowanie przyjmowania suplementu stosując 2 tabletki codziennie rano. Zalecamy spożywanie dużych ilości wody – nie mniej niż 1 litr dziennie, optymalnie 1,5 do 2 litr.w na dobę. Rekomendujemy stosowanie wody mineralnej. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat może być stosowany przez osoby na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej.


Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS