Facebook Pixel

Hair Volume™

  • wzmacnia włosy, skórę i paznokcie
  • zapobiega wypadaniu włosów i zwiększa ich objętość

Skład:

  • wyciągi: z jabłka, prosa i skrzypu polnego
  • biotyna, L-cystenina, L-metionina, krzemionka
  • kwas pantotenowy, cynk, miedź

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie

Cena

57,00 zł
Regular Price: 57,00 zł


Obraz
Obraz

Rok 2021 jest wyjątkowy dla firmy New Nordic ponieważ dokładnie 10 lat temu nasza firma wprowadziła na rynek wielokrotnie nagradzany preparat Hair Volume. Ten innowacyjny i testowany klinicznie suplement diety odżywia komórki włosów od wewnątrz, wspiera wzrost i zapobiega ich wypadaniu. Nasz produkt Hair Volume jest sprzedawany w ponad 30 krajach na całym świecie.

Obraz

WŁOSY, PAZNOKCIE I SKÓRA

Hair VolumeTM poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci. Hair Volume odżywia komórki włosów od wewnątrz, dostarczając składniki odżywcze skórze głowy i mieszkom włosowym. Duża ilość korzystnych składników pomaga zwiększyć objętość, wspiera wzrost i zapobiega wypadaniu włosów. Preparat zawiera wyciąg z jabłka, skrzyp bogaty w krzemionkę, proso oraz miedź, która zapewnia prawidłowy wzrost i kolor włosów. Składniki odżywcze tj. biotyna, kwas pantotenowy oraz cynk, wspomagają utrzymanie zdrowych włosów, skóry i paznokci. Miedź dodatkowo wspomaga utrzymanie właściwego koloru włosów. Opracowany i produkowany w Skandynawii.

Obraz

ZALECANA DZIENNA PORCJA

1 tabletka dziennie w trakcie posiłku, popijając szklanką wody. Dla uzyskania najlepszych rezultatów kontynuować stosowanie przez co najmniej 3 miesiące. Suplement nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz dzieci poniżej 12 roku życia bez konsultacji ze specjalistą. 

Obraz

JABŁKO
Malus domestica Borkh.

Wyciąg z owoców jabłka w tabletce zawiera naturalną roślinną procyjanidynę B2. Wybrane owoce są suszone, a następnie ekstrahuje się z nich pożądane substancje, co daje gwarancję najwyższej jakości produktu.

DOSTĘPNE

Obraz

30 tabletek

Obraz

90 tabletek

Napisz własną recenzję

WERYFIKACJA

Napisz opinię o produkcie:Hair Volume™
Twoja ocena

SKŁADNIKI ODŻYWCZE W DZIENNEJ PORCJI – 1 TABLETKA
Dzienna porcja zawiera 1 tabletka  % RWS* 
Wyciąg z jabłka (owocu) (Malus domestica Borkh.) 5:1 300 mg
Wyciąg z prosa (Panicum Miliaceum L.) 5:1 250 mg
Wyciąg ze skrzypu polnego (Equisetum arvense L.) 200 mg
w tym krzemionka 14 mg
L-cysteina 60 mg
L-metionina 50 mg
Biotyna 475 μg 950
Kwas pantotenowy 30 mg 500
Cynk 10 mg 100
Miedź 1000 μg 100
*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

ZALECANA DZIENNA PORCJA
Przyjmować 1 tabletkę dziennie w trakcie posiłku, popijając wodą. Dla uzyskania najlepszych rezultatów kontynuować stosowanie przez co najmniej 3 miesiące. Suplement nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz dzieci poniżej 12 roku życia bez konsultacji ze specjalistą.

SKŁADNIKI
Wyciąg z owoców jabłka (Malus domestica, Borkh), wyciąg z prosa (Panicum miliaceum L.), wyciąg ze skrzypu polnego (Equisetum arvense L.) zawierający krzemionkę, L-cysteina (chlorowodorek bezwodny), L-metionina, kwas pantotenowy (d-pantoteinian wapnia), cynk (tlenek cynku), miedź (siarczan miedzi), biotyna (d-biotyna), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające: karboksymetyloceluloza i dwutlenek krzemu; składniki otoczki tabletki: substancja wiążąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja glazurująca:

hydroksypropylometyloceluloza.

Copyright © 2017 New Nordic SP Z.O.O