Active Liver™

  • Poprawia pracę wątroby*
  • Cholina pomaga w utrzymaniu prawidłowej czynności wątroby i metabolizmu tłuszczów
  • Suplement Diety – 30 tabletek
  • WYPRODUKOWANO W SZWECJI
  • WYSTARCZY 1 TABLETKA DZIENNIE

*Ostropest plamisty, karczoch zwyczajny i cholina

oraz kurkuma


66,00 zł
Regular Price: 66,00 zł


Obraz
Obraz

PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE WĄTROBY

Wyprodukowana w Skandynawii tabletka zawiera kompozycję ziołowych i roślinnych ekstraktów z ostropestu plamistego, karczocha, kurkumy i choliny. Ostropest plamisty i karczoch wspomagają prawidłowe działanie wątroby. Cholina pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania wątroby i metabolizmu tłuszczów.

Obraz

ZALECANA PORCJA DZIENNA

Przyjmować 1 tabletkę dziennie popijając szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Uwaga: Nie stosować w czasie ciąży. Należy uzyskać opinię specjalisty przed użyciem w przypadku karmienia piersią lub alergii. Ostrzeżenia: Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie należy używać jeżeli opakowanie blistra (wewnętrzna folia) jest uszkodzone lub naruszone. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Obraz

OSTROPEST PLAMISTY (Silibum marianum L. Gaertn.)
Silybum marianum, roślina znana szerzej jako ostropest plamisty, pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego. Aby zachować jego cenne właściwości, ostropest plamisty znajdujący się w składzie naszego preparatu w postaci tabletek, jest starannie selekcjonowany, a następnie poddawany procesowi suszenia i ekstrakcji.

KARCZOCH ZWYCZAJNY (Cynara scolymus L.)
Karczoch wygląda jak oset i jest byliną o grubej, bruzdowanej łodydze rosnącej ku górze i dużych liściach. Karczoch pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego, gdzie znany jest od ponad 2000 lat. Nasze tabletki zawierają w swoim składzie suszone liście tej rośliny.

KURKUMA (Curcuma longa L.)
Kurkuma jest byliną z rodziny imbirowatych, która występuje w tropikalnych krajach południowej Azji. W stanie dzikim kurkuma rośnie w lasach, w których występują obfite opady deszczu. Najlepiej się czuje w temperaturze pomiędzy 200 C a 300 C.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA

Obraz

30 tabletek

Napisz własną recenzję

WERYFIKACJA

Napisz opinię o produkcie:Active Liver™
Twoja ocena

SKŁADNIKI ODŻYWCZE W PORCJI DZIENNEJ 1 tabletka
Ekstrakt z ostropestu plamistego (Silybum marianum L.)
standaryzowany na 80% sylimaryny
250 mg
Ekstrakt z karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus L.)
13,5:1 jest równe 2997 mg zioła
222 mg
Ekstrakt z kurkumy (Curcuma longa L.)
10:1 jest równe 1500 mg korzenia
150 mg
Cholina 82,5 mg

Producent: New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3, 211 43 Malmö, Szwecja
z głównych składników z UE i spoza UE
Dystrybutor w Polsce: New Nordic Healthbrands Polska Sp. z o.o., ul. Chłodna 51, 00 – 867 Warszawa
New Nordic - obsługa klienta
Telefon: +48 22 212 54 10
Adres strony: www.newnordic.pl

Suplement Diety. Waga Netto: 32,4 g. Data przydatności do spożycia znajduje się na dole opakowania.

SKŁADNIKI:
Ekstrakt z ostropestu plamistego (Silybum marianum L.); ekstrakt z karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus L.); wodorowinian choliny; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt z kurkumy (Curcuma longa L.); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; substancja wypełniająca: usieciowana sól sodowa karboksymetylocelulozy; skrobia ziemniaczana; substancje glazurujące: roślinne sole magnezowe kwasów tłuszczowych, hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z czarnego pieprzu (Piper nigrum L.); substancja glazurująca: gliceryna.

ZALECANA PORCJA DZIENNA
Przyjmować 1 tabletkę dziennie popijając szklanką wodyNie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Uwaga: Nie stosować w czasie ciąży. Należy uzyskać opinię specjalisty przed użyciem w przypadku karmienia piersią lub alergii. Ostrzeżenia: Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie należy używać jeżeli opakowanie blistra (wewnętrzna folia) jest uszkodzone lub naruszone. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Copyright © 2022 New Nordic Healthcare ApS